ELECTRICIAN – Mentenanță in Veranda Mall Bucuresti

Veranda Mall

Descrierea jobului

a) Efectueaza interventii de urgenta la sistemele tehnice de natura electrica;
a) Asigura efectuarea inspectiilor periodice (lunare) asupra instalatiilor electrice;
b) Asigura efectuarea lucrarilor de natura electrica privind reparatii minore ale instalatiilor;
c) Efectueaza alte lucrari la cerere la instalatiile electrice utilizate in conformitate cu procedurile interne aprobate (lucrari cu scoaterea de sub tensiune);
e) Efectuarea verificarilor zilnice ale instalatiilor din cladire;
f) Efectuarea mentenantei permanente in cadrul obiectivului;
i) Raspunde de efectuarea corespunzatoare a activitatilor din caietul de sarcini ale obiectivului, conform graficului de lucru.
j) Raspunde de calitatea lucrarilor efectuate si de raportarile intocmite catre superiorul ierarhic

Candidatul ideal

Candidatii ideali sunt persoane cu calitati si deprinderi in meseria de electrician intretinere, responsabili, seriosi, punctuali, ingrijiti, organizati, cu o integritate fizica si psihica foarte buna.
Se necesita cunostinte si experienta in asigurarea tuturor proceselor cu privire la intretinerea si mentenanta instalatiilor electrice.

Condiţiile generale şi specifice :
– Studii medii (M,G);
– Certificat de calificare în meseria de electrician;
– Autorizare ANRE gradul IIB;
– Minim 3 ani vechime în munca cu calificarea de electrician;
– Apt din punct de vedere medical si psihologic pentru exercitarea meseriei de electrician;
– Constituie un avantaj situaţia în care candidaţii dovedesc că au şi competenţe de fochist.

Beneficii

Pachet salarial motivant: salariu fix + plata orelor suplimentare efectuate (daca este cazul) + bonificatii in functie de performante + prime de sarbatori si ocazii speciale.

Angajator

VERANDA OBOR S.A.

Tip job

Full Time

Experiență

Avansată

Nivel salarial
Departament

Operațiuni

Data publicării

15/02/2021

Termen limită

Încarcă un CV (pdf, doc, docx, max. 5MB):

Ești partener Veranda Mall?
Conectează-te!