Livrator mașină personală (Veranda Mall)

Dodo Pizza

Descrierea jobului

Angajăm livrator cu masina personală

Candidatul ideal

Daca cunosti bine sectorul 2 din Bucuresti, ai permis de conducere categoria B, vino sa demonstrezi cat de mult poate castiga un livrator in zilele noastre.

Beneficii

Iti propunem un loc de munca stabil cu:

– Tarif fix de 8 lei/ora + 4 lei/comanda;

– Zona de livrare limitata – poti livra mai multe comenzi pe ora;

– Livram in maxim 60 de minute, de aceea avem cei mai generosi clienti;

– Asiguram masa in tura pentru program full-time

– Echipa vesela cu multe activitati comune.

Te vrem cat mai mult timp in echipa noastra si oferim bonusuri de vechime dupa primele 6 luni – 100 lei, care creste in concordanță cu vechimea acumulata, pana la 200 lei in primii 2 ani.

Suna acum la 0371785293 pentru a programa o discutie cu noi sau aplica pe https://angajaridodo.ro si te vom contacta in cel mai scurt timp posibil.

Angajator

SC Roumasport SRL

Tip job

Full Time

Experiență

Fără

Nivel salarial

3000-3500 RON

Departament

Vânzări

Data publicării

09/02/2021

Termen limită

Încarcă un CV (pdf, doc, docx, max. 5MB):

Ești partener Veranda Mall?
Conectează-te!