Livrator scuterul companiei

Dodo Pizza

Descrierea jobului

Angajam curier pe scuterul companiei

Suna acum la 0371785293 pentru a programa o discutie cu noi sau aplica pe https://angajaridodo.ro si te vom contacta in cel mai scurt timp posibil

Candidatul ideal

Daca cunosti bine sectorul 2 din Bucuresti, ai permis de conducere categoria B, vino sa demonstrezi cat de mult poate castiga un livrator in zilele noastre.

Beneficii

Iti propunem un loc de munca stabil cu:

– Tarif fix de 8 lei/ora + 1 leu pe comanda;

– Zona de livrare limitata – poti livra mai multe comenzi pe ora intr-o zona pe care o cunosti foarte bine;

– Pranz asigurat de catre noi (25 lei/zi = 500 lei/luna)

– Bonus de weekend – 5%

Te vrem cat mai mult timp in echipa noastra si oferim bonusuri de vechime dupa primele 6 luni – 100 lei, care creste in concordanta cu vechimea acumulata, pana la 200 lei in primii 2 ani.

Angajator

SC Roumasport SRL

Tip job

Full Time

Experien╚Ť─â

F─âr─â

Nivel salarial

2100-2700 RON

Departament

Vânzări

Data public─ârii

03/04/2021

Termen limit─â

Aplic─â pentru job!

Încarcă un CV (pdf, doc, docx, max. 5MB):

Ești partener Veranda Mall?
Conecteaz─â-te!