Lucrator restaurant McDonald’s

McDonaldÔÇÖs

Descrierea jobului

Esti o persoana energica, dornica sa accepte noi provocari si care vrea sa lucreze alaturi de o echipa dinamica? Ai toate sansele sa devii Crew ÔÇô Lucrator restaurant McDonald’s. Experienta se castiga in timp, noi te pregatim intens si iti oferim o serie de beneficii si stabilitate.

Principalele resonsabilitati:

ÔÇóLucrezi in toate zonele restaurantului ÔÇô bucatarie, zona caselor de marcat, aprovizionare, sala de mese, asigurand curatenia in interiorul si exteriorul restaurantului;
ÔÇóServirea clientilor McDonaldÔÇÖs, adoptand ├«n permanen╚Ť─â o atitudine prietenoas─â;
ÔÇóPregatirea produselor la standardele de calitate McDonaldÔÇÖs, ├«n condi╚Ťii stricte de igien─â ╚Öi siguran╚Ť─â alimentar─â;
ÔÇóAsimilezi informatii tehnice si abilitati practice care au legatura cu domeniul de activitate ÔÇô produse, materii prime si termene de garantie, echipamente, tehnici de vanzare, lucrul cu oamenii, etc.

Descrierea companiei

Incepand cu anul 2016, McDonaldÔÇÖs este parte a familiei Premier Capital, partenerul pentru dezvoltare a restaurantelor McDonaldÔÇÖs din Romania, Estonia, Grecia, Letonia, Lituania si Malta. Premier Capital opereaza 149 de restaurante in zone de top, mai mult de jum─âtate dintre ele fiind cu McDrive si numerase cafenele McCafe.
In Romania, McDonaldÔÇÖs este lider al pietei restaurantelor, cu 87 de restaurante si 42 de McCafe ├«n 27de orase. Pana in prezent, McDonaldÔÇÖs a investit peste 900 de milioane de lei ├«n Romania, are 5.500 de angajati si primeste zilnic peste 230.000 clienti. Alte 18 milioane de lei au fost investiti in proiecte de educatie si sanatate si peste 20.000 de familii sunt sprijinite prin intermediul Fundatiei Ronald McDonald.
Alatura-te echipei noastre pentru a scrie impreuna urmatoarele capitole din povestea McdonaldÔÇÖs!

Candidatul ideal

ÔÇóStudii medii finalizate;
ÔÇóAtitudine pozitiva si orientare catre client;
ÔÇóAtitudine proactive;
ÔÇóAbilitati de lucru in echipa;
ÔÇóCapacitatea de a lucra sub presiune si oriestarea catre rezultate.

Beneficii

ÔÇóPachet salarial atractiv (ex. pentru norma intreaga de 8 ore, venitul incepe de la 2000 RON, suma ce contine salariul net + tichete de masa pentru fiecare zi lucrata la norma intreaga de 8 ore);
ÔÇóBeneficiezi de 50% reducere la produsele tale preferate in timpul programului de lucru;
ÔÇóFlexibilitate ÔÇô ├«╚Ťi po╚Ťi organiza programul de lucru ├«n ture de zi, ture de noapte ╚Öi ├«n ture de weekend, ├«n func╚Ťie de nevoile tale ╚Öi de programul restaurantului ├«n care vei lucra;
ÔÇóPosibilitatea de a lucra in restaurantul McDonaldÔÇÖs din apropierea casei (in limita posturilor vacante);
ÔÇóProces rapid de promovare ;
ÔÇóTraining gratuit pentru dezvoltarea abilitatilor de comunicare, lucru in echipa sau abilitati specifice industriei alimentare;

Angajator

Premier Restaurants Romania SRL

Tip job

Full Time

Experien╚Ť─â

F─âr─â

Nivel salarial

2000 Lei RON

Departament

Vânzări

Data public─ârii

21/05/2021

Termen limit─â

Aplic─â pentru job!

Încarcă un CV (pdf, doc, docx, max. 5MB):

Ești partener Veranda Mall?
Conecteaz─â-te!