Macelar, Brutar, Patiser, Cofetar, Bucatar la Carrefour Obor in Veranda Mall Bucuresti

Carrefour Obor

Descrierea jobului

Pe scurt, tot ce trebuie s─â faci este:

S─â prepari produse ╚Öi s─â le aranjezi la raft, astfel ├«nc├ót s─â le oferi clien╚Ťilor o experien╚Ť─â de cumparaturi c├ót mai pl─âcut─â;
S─â fii responsabil de calitatea ╚Öi integritatea produselor expuse ├«n raion, s─â urm─âre╚Öi termenele de valabilitate ╚Öi s─â respec╚Ťi normele de depozitare;
Să fii amabil, pentru că zâmbetul tău are puterea de a le face ziua mai frumoasă tuturor celor din jur.

Candidatul ideal

Beneficii

Pe l├óng─â salariul lunar, ├«╚Ťi oferim:

asigurare medical─â privat─â
tichete de mas─â
cupoane de magazine de Paști și Crăciun
ajutor de transport
prime de vacantă și fidelitate
cursuri de formare și dezvoltare

Angajator

Carrefour Romania

Tip job

Full Time

Experien╚Ť─â

F─âr─â

Nivel salarial
Departament

Vânzări

Data public─ârii

04/08/2021

Termen limit─â

Aplic─â pentru job!

Încarcă un CV (pdf, doc, docx, max. 5MB):

Ești partener Veranda Mall?
Conecteaz─â-te!