Personal cinematograf – Casier la CINEMAX in Veranda Mall Bucuresti

CINEMAX

Descrierea jobului

– Asigura tranzactii complete de cumparare a biletelor si a produselor din cinematograf.
– Asigura standardele de calitate in servirea clientilor prin urmarea tuturor procedurilor si instructiunilor operationale.
– Participa la gestionarea marfurilor si la efectuarea inventarelor periodice a stocurilor de produse.
– Asigura aprovizionarea barului cu produsele oferite spre vanzare si mentine curatenia intregului stand de concession.

Candidatul ideal

– Dinamic, sociabil si entuziast.
– Responsabil, rezistent la stres si cu bune abilitati de comunicare.

Beneficii

Veti face parte dintr-o echipa tanara si dinamica lucrand intr-un mediu de lucru modern, placut si elegant, cu un program de lucru flexibil.
Diferitele oportunitati si posibilitatea de a avansa in cariera sunt prezente in cadrul companiei iar remuneratia este motivationala.

Angajator

CNMX Cinema Company S.R.L

Tip job

Part Time

Experien╚Ť─â

F─âr─â

Nivel salarial
Departament

Vânzări

Data public─ârii

21/03/2022

Termen limit─â

Aplic─â pentru job!

Încarcă un CV (pdf, doc, docx, max. 5MB):

Ești partener Veranda Mall?
Conecteaz─â-te!