Personal restaurant – Bucatar la CINEMAX in Veranda Mall Bucuresti

CINEMAX

Descrierea jobului

– Se asigura că bucătăria funcționează în timp util si respectă standardele noastre de calitate;
– Produce portii de mancare de înaltă calitate atât din punct de vedere al designului, cât și al gustului;
– Se asigura că bucătăria funcționează în timp util si corespunde calității noastre;
– Se asigura că standardele de igienă și siguranță alimentară sunt îndeplinite în toate etapele pregătirii alimentelor, începând cu ingredientele și terminând cu produsul finit care părăsește ușa bucătăriei;
– Comanda materiile prime pentru un stoc corespunzător;
– Respecta și aplica reglementările de siguranta alimentara, curatenie și standardele de siguranță in bucatarie;
– Menține o abordare pozitivă și profesională in relatia cu colegii de muncă și clienții;
– Propune mâncăruri noi care să atragă clienții, ori de câte ori este necesar.

Candidatul ideal

Căutăm un bucatar care își va folosi abilitățile culinare pentru a juca un rol critic în menținerea și îmbunătățirea satisfacției clienților noștri.

Beneficii

Salariu motivant si diferite beneficii extrasalariale.

Angajator

CNMX Cinema Company S.R.L

Tip job

Full Time

Experiență

Fără

Nivel salarial
Departament

Operațiuni

Data publicării

25/03/2022

Termen limită

Încarcă un CV (pdf, doc, docx, max. 5MB):

Ești partener Veranda Mall?
Conectează-te!