Personal restaurant – Bucatar la CINEMAX in Veranda Mall Bucuresti

CINEMAX

Descrierea jobului

ÔÇô Se asigura c─â buc─ât─âria func╚Ťioneaz─â ├«n timp util si respect─â standardele noastre de calitate;
ÔÇô Produce portii de mancare de ├«nalt─â calitate at├ót din punct de vedere al designului, c├ót ╚Öi al gustului;
ÔÇô Se asigura c─â buc─ât─âria func╚Ťioneaz─â ├«n timp util si corespunde calit─â╚Ťii noastre;
ÔÇô Se asigura c─â standardele de igien─â ╚Öi siguran╚Ť─â alimentar─â sunt ├«ndeplinite ├«n toate etapele preg─âtirii alimentelor, ├«ncep├ónd cu ingredientele ╚Öi termin├ónd cu produsul finit care p─âr─âse╚Öte u╚Öa buc─ât─âriei;
ÔÇô Comanda materiile prime pentru un stoc corespunz─âtor;
ÔÇô Respecta ╚Öi aplica reglement─ârile de siguranta alimentara, curatenie ╚Öi standardele de siguran╚Ť─â in bucatarie;
ÔÇô Men╚Ťine o abordare pozitiv─â ╚Öi profesional─â in relatia cu colegii de munc─â ╚Öi clien╚Ťii;
ÔÇô Propune m├ónc─âruri noi care s─â atrag─â clien╚Ťii, ori de c├óte ori este necesar.

Candidatul ideal

C─âut─âm un bucatar care ├«╚Öi va folosi abilit─â╚Ťile culinare pentru a juca un rol critic ├«n men╚Ťinerea ╚Öi ├«mbun─ât─â╚Ťirea satisfac╚Ťiei clien╚Ťilor no╚Ötri.

Beneficii

Salariu motivant si diferite beneficii extrasalariale.

Angajator

CNMX Cinema Company S.R.L

Tip job

Full Time

Experien╚Ť─â

F─âr─â

Nivel salarial
Departament

Opera╚Ťiuni

Data public─ârii

25/03/2022

Termen limit─â

Aplic─â pentru job!

Încarcă un CV (pdf, doc, docx, max. 5MB):

Ești partener Veranda Mall?
Conecteaz─â-te!