Receptionist la World Class in Veranda Mall Bucuresti

World Class

Descrierea jobului

Dorim sa motivam și sa inspiram tot mai mulți români să devină mai activi, mai des, dar pentru asta avem nevoie de o echipă mai mare. Cautam persoane dinamice, sociabile și comunicative, pregătite să le ofere clienților tot suportul necesar in vederea accesului în sala precum și informații cu privire la abonamentele sau serviciile oferite de WorldClass.

-Descrierea jobului-

  • Furnizarea de informatii clientilor privind natura serviciilor si produselor oferite
  • Coordonarea activitatii de receptie a clientilor pentru oferirea de servicii la cele mai inalte standarde si in conformitate cu strategia si politicile companiei
  • Derularea operatiunilor de incasare a abonamentelor sau produselor vandute cu respectarea procedurilor de fiscalizare si inregistrare corecta a fluxurilor de numerar

Candidatul ideal

  • Persoana dinamica, atitudine pozitiva, entuziasta, orientare spre rezultat
  • Capacitate de a lucra eficient in echipa
  • Capacitate de acumulare a unui volum de cunostinte teoretice
  • Abilitati de comunicare si putere de convingere

Beneficii

  • Pachet salarial atractiv
  • Acces gratuit la serviciile World Class
  • Sistem de bonusuri si compensatii
Angajator

World Class Romania

Tip job

Full Time

Experiență

Medie

Nivel salarial
Departament

Vânzări

Data publicării

10/02/2022

Termen limită

Încarcă un CV (pdf, doc, docx, max. 5MB):

Ești partener Veranda Mall?
Conectează-te!