Sef tura restaurant

Dodo Pizza

Descrierea jobului

Daca iti place sa lucrezi in bucatarie, esti o persoana activa si motivata sa cresti impreuna cu noi – aplica pentru acest job.

Suna la 0371785293 pentru a programa o discutie cu noi sau trimite-ne CV-ul si te vom contacta in cel mai scurt timp posibil!

Candidatul ideal

– Experienta in coordonarea, controlul si organizarea unei echipe – reprezinta un avantaj;

– Persoana responsabila, organizata si orientata spre performanta;

– Experienta in domeniul Horeca sau un rol similar – reprezinta un avantaj.

Responsabilitati:

– Organizarea eficienta a personalului din bucatarie si a curierilor;

– Ajuta la procesul de productie din bucatarie;

– Se ocupa de instruirea si integrarea stagiarilor;

– Ofera ajutor colegilor din bucatarie pe tot parcursul turei;

– Comunica cu clientii din pizzerie si ofera suport pentru solutionarea sesizarilor;

– Inventarierea si gestionare banilor pe parcursul turei;

– Gestionarea marfurilor in restaurant.

Beneficii

– Salariu stabil constituit din tarif fix pe ora + procent pentru atingerea indicatorilor de performata;

– Bonusuri in functie de vechimea in firma;

– Posibilitatea de avansare la Manager Restaurant.

Angajator

SC Roumasport SRL

Tip job

Full Time

Experien╚Ť─â

F─âr─â

Nivel salarial

2200-3200 RON

Departament

Vânzări

Data public─ârii

03/04/2021

Termen limit─â

Aplic─â pentru job!

Încarcă un CV (pdf, doc, docx, max. 5MB):

Ești partener Veranda Mall?
Conecteaz─â-te!