Casier

Pepco

Descrierea jobului

Printre atribu╚Ťiile tale:

  • Asigurarea unui nivel corespunz─âtor de customer service prin servirea amabil─â ╚Öi rapid─â a clien╚Ťilor
  • Operarea caselor de marcat, ├«ncasarea banilor ╚Öi efectuarea tuturor rutinelor legate de numerar
  • Recep╚Ťionarea livr─ârilor de marf─â
  • Expunerea produselor respect├ónd standardele de merchandising ale companiei

Candidatul ideal

Cerin╚Ťe:

  • Studii medii (studiile comerciale sunt un avantaj)
  • Amabilitate ├«n rela╚Ťia cu clien╚Ťii
  • Punctualitate ╚Öi dorin╚Ťa de a lucra ├«n echip─â.

Beneficii

Ce oferim:

  • Pachet salarial atractiv
  • Bonusuri motivante
  • Bonuri de mas─â
  • Discount de angajat de p├ón─â la 25% la produsele PEPCO
  • Program de lucru flexibil
  • Dezvoltare profesional─â ╚Öi oportunit─â╚Ťi de promovare
  • Suport din partea unei echipe prietenoas─â
Angajator

SC Pepco Retail SRL

Tip job

Full Time

Experien╚Ť─â

F─âr─â

Nivel salarial
Departament

Vânzări

Data public─ârii

10/03/2021

Termen limit─â

Aplic─â pentru job!

Încarcă un CV (pdf, doc, docx, max. 5MB):

Ești partener Veranda Mall?
Conecteaz─â-te!